王 立 鈞 (Aug. 1982-July 1983)

陳 啟 清

 

(Aug. 1983-July 1985)
陳 是 瑩 (Aug. 1985-July 1991)

林 進 丁

 

(Aug. 1991-July 1997)

麥 愛 堂

(Aug. 1997-July 2003)

張素瓊

(Aug. 2003-July 2009 )

蔣鎮宇

(Aug. 2009-July 20012 )

黃浩仁

(Aug. 2012- 現任)